Pakun teenuseid, mis toetavad lapsi ja noori ning nende perekondi laste kõne arendamisel. 
  • Konsultatsioon lapsevanemaga, et kaardistada lapse suhtlemise väljakutse ning pakkuda esmaseid soovitusi lapse toetamiseks. Hind 30€ (30-45 minutit).
  • Lapse kõne- ja suhtlusoskuste kaardistamine koos pooleaastase suhtluseesmärkide seadmisega, mis sisaldab tunniajast (vahel ka kahte) kohtumist lapse ja lapsevanemaga ning suhtluseesmärkide seadmist lapse kõne samm-sammuliseks arendasmiseks. Antud teenuse hind on 80€. Täpsema teave saamiseks kirjuta või helista mulle ja saan vastata Su küsimustele ja saame sobiva aja kokku leppida. 
  • Tugitunnid lapse kõne arendamiseks. Tunnid toimuvad Tartu linnas, Sinu kodus või videosilla vahendusel. Hind 35-60€/kord (30-45 min) (teenuse hind sõltub tugitunni toimumispaigast). 
  • It Takes Two to Talk vanematele suunatud grupikoolitusel osalemine (3-kuune koolitus, mis sisaldab ka lapse individuaalset hindamist ja individuaalseid perega kohtumisi) 999€ (perekonnale- osaleda saab kaks täiskasvanut ja üks laps) (tasumine on võimalik kolme osamaksena).  Kolme kuuga eksperdiks oma lapse kodusel kõnearendamisel. 

UA-173406322-1